USŁUGI LASEROWE

 • Cięcie laserem

  Technologia laserowa zapewnia niesamowitą precyzję cięcia z zachowaniem gładkich krawędzi bez konieczności dalszej obróbki materiału. Możliwe jest wycięcie każdego kształtu, co pozwala na zaprojektowanie i wykonanie oryginalnych produktów.

  Tniemy takie materiały jak: tkaniny, skóra, papier, karton, tworzywa sztuczne, laminaty grawerske, sklejka, pleksi, folia, guma.

   

  Zajmujemy się m. in. produkcją pieczątek, paneli sterujących, paneli czołowych, żetonów, breloków, szablonów malarskich, elementów do decoupage, zegarów, makiet, modeli, stojaków, ekspozytorów itd. Wykonujemy dowolne obudowy z pleksi na zamówienie, urny, nr do szatni, opakowania drewniane, prezentery...

   

  Zapraszamy Firmy do skorzystania z naszej oferty precyzyjnego cięcia elementów lub detali produkcyjnych.

   

  Chętnie odpowiemy na każde zapytanie ofertowe.

  maison.laser@gmail.com


  Zapraszamy

   

   

 • Grawerowanie i znakowanie laserem

  Trwała i efektowna technika, która sprawia, że znaczony przedmiot jest na najwyższym poziomie estetycznym. Grawer laserowy nie ulega zmyciu, wyblaknięciu ani starciu.

  Dzięki wysokiej rozdzielczości naszych urządzeń, możliwe jest uzyskanie bardzo drobnych elementów graficznych na różnych podłożach. Technologia ta, umożliwia personalizację już od jednej sztuki, bez wykonywania kosztownych matryc.

  Grawerujemy i znakujemy na drewnie, sklejce, skórze, szkle, kamieniu, pleksie, laminatach grawerskich, anodowanym aluminium i niektórych metalach.

   

  Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

  maison.laser@gmail.com