Znakowanie produktów

Na wszystkich produktach umieszczonych w ofercie wykonujemy znakowanie, odpowiednią metodą dla danego gadżetu.

Posiadamy własny park maszyn, co pozwala nam maksymalnie obniżyć koszty wykonywanych usług.

 

METODY ZNAKOWANIA

 

SITODRUK

Jest to metoda oparta na druku szablonowym. Jako szablon uznaje się warstwę światłoczułą, nieprzepuszczającą farby, natomiast drukową formą są zakryte oczka siatki. Sitodruk pozwala na drukowanie jedno- i wielobarwne, a także umożliwia nadruk na różnych materiałach, m.in. tekstyliach, metalach, tworzywach sztucznych, tekturze, papierze itp. Zaletą sitodruku jest niska cena, szczególnie w nakładach powyżej 100 szt. W naszym parku maszyn posiadamy karuzelę do wykonywania nadruków w 6 kolorach jednocześnie.

 

NADRUKI FLEKS, FLOCK

Zarówno folia fleks i flock jest alternatywą do sitodruku, która pozwala na wykonanie pojedyńczych egzemlarzy oraz małych serii. Stosowana jest do nanoszenia napisów i grafik na tekstyliach, przy użyciu prasy termotransferowej. Metoda ta charakteryzuje się dużą trwałością nadruku, idealnym kryciem i wyrazistością kolorów. Niemożliwe jest uzyskanie efektu cieniowania i tonowania kolorów.

 

SUBLIMACJA

To metoda do wykonywania nadruków na tkaninach i przedmiotach z warstwą poliestrową. Nadruk przenoszony jest (transferowany) przy użyciu prasy sublimacyjnej (na gorąco) na produkt. Technika ta charakteryzuje się wyjątkową trwałością i pozwala nanieść pełno-kolorowy nadruk z przejściami tonalnymi na sublimowany przedmiot.


GRAWEROWANIE I ZNAKOWANIE LASEROWE

Jest to najtrwalsza i bardzo efektowna metoda znakowania. Technika ta sprawia, że znaczony przedmiot jest na najwyższym poziomie estetycznym. Grawer laserowy nie ulega zmyciu, wyblaknięciu ani starciu. Wiązka laserowa wypala wierzchnią warstwę w przedmiocie (produkcie) i dzięki temu uzyskujemy obraz (logo, tekst, grafikę). Kolor graweru zależy od koloru dolnej warstwy znakowanego produktu. W swoim parku maszyn posiadamy amerykański laser UNIVERSAL V-460 oraz TECHSOL LASER 1200.